Cur síos
Glaoigh Linn
Gnéithe Táirge:
1. Is spotsolas fáis nua-cháilíochta é an bolgán stiúir seo.
2. Níl aon scáth aige agus tá sé i gcruth foirfe. Sábhálann sé fuinneamh agus tá saolré fada aige.
3. Tíosach ar fhuinneamh i gcomparáid le gealbhruthach, HPS, agus formhór na lampaí halaigine.
4. Téamh íseal, iontaofa, agus slán.
5. Simplí a shuiteáil agus a úsáid.
TáirgeSonrach:
| Teocht Datha(CCT) | 3000K-6000K |
| Ábhar Comhlacht Lampa | Alúmanam |
| Cumhacht | 100W/50W |
| Faoi stiúir-Qty | 150PCS SMD2835 |
| Voltas ionchuir | AC85-265V |
| Dath | Speictream Iomlán 380-840nm |
| Sliseanna | SMD% 7b% 7b0% 7d% 7d PCS |
| Fachtóir Cumhachta | PF Níos mó ná nó cothrom le 0.9 |
| Uillinn Bearn | 120 |
| Saolré | 50000H |
| Bonn | E26/E27/B22 |
Íomhánna Mionsonraithe:






Úsáid



