Cur síos
Glaoigh Linn
Gnéithe Táirge:
1. Soláthraíonn soilse gléasra LED athsholáthar gréine speictream iomlán (380-780nm), 5000k bán, agus solas dearg 660nm. Spreagann an dearadh is déanaí den speictream solais trí-in-aon seo forbairt plandaí ag gach céim - ó phéacadh go fás fásúil go bláthanna agus torthaí.
2. Tá na 2000 lumens de sholas bog bán (4000K) a tháirgtear ag na soilse fás LED seo inchomparáide le gile bolgán solais fás caighdeánach 140W.
TáirgeSonrach:
| Wattage | 10W 18W 22W 36W |
| Voltas | 85-265V AC |
| Méid | 60cm% 2f90cm% 2f120cm% 2f150cm |
| bharántas | 5 bliana |
| CRI | >85R |
| Rátáil IP | IP65 uiscedhíonach |
| Uillinn Bhíoma | 140 céim |
| Ábhar | cóimhiotal alúmanaim |
| Foinse Solais | SMD 2835 |
Íomhánna Mionsonraithe:






Úsáid


