Gné:
1. Tugann ár lampa Hydroponic bealach iontaofa agus éifeachtach chun plandaí a fhás taobh istigh, le socruithe solais inchoigeartaithe chun an próiseas fáis a shaincheapadh.
2. Tá sé éasca a chur ar bun agus a úsáid, le tomhaltas íseal fuinnimh agus saolré fada le haghaidh fás plandaí inbhuanaithe agus éifeachtach ó thaobh costais.
3. Gnéithe ár lampa Hydroponic soilse stiúir ard-chaighdeán a sholáthraíonn speictream dathanna chun cabhrú le do phlandaí rathú, ag cinntiú fómhar sláintiúil agus álainn.
Sonraíocht:
| Cumhacht | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Méid | 30CM |
| Voltas ionchuir | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Speictream iomlán |
| CRI | >80 |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 140lm/w 160lm/w |
| Uillinn bhíoma | 180 céim |
| Uiscedhíonach | 1IP65 |
|
Saolré
|
50000
|
| Bharántas | 5 bliana |
Íomhánna mionsonraithe:



úsáid:



Leis an lampa Hydroponic, is féidir leat do chuid glasraí úra, sláintiúla agus delicious a fhás laistigh ar feadh na bliana.
Maidir linne:


Pacáil & Seachadadh:

