Gnéithe Táirge:
1. Soilsiú soiléir, geal: Tugann Soilsiú faoi stiúir Éanlaithe 220V raon solas nádúrtha d'éin a chabhraíonn leo a rithim circadian a choinneáil, rud a fhágann go dtiocfaidh fás níos fearr, níos mó uibheacha, agus ráta báis níos ísle.
2. Go maith don chomhshaol: Íslíonn Soilsiú faoi stiúir Éanlaithe 220V an lorg carbóin toisc go n-úsáideann sé níos lú fuinnimh agus ní úsáideann sé ábhair chontúirteacha cosúil le mearcair agus luaidhe a úsáidtear i gcórais soilsithe níos sine.
TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 9W 18W 23W 25W |
| Méid | 60CM 120CM 150CM |
| Teocht Datha(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Éifeachtúlacht lonrúil(LM/W) | 120LM% 2fW 140LM% 2fW 160LM% 2fW |
| Uiscedhíonach | IP65 IP67 |
| Voltas Ionchuir(V) | Triac dimmable 220V AC nó 110V AC, 0-10V Dimmable AC{3}}V |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| Bharántas | 5 bliana |
| Sliseanna faoi stiúir | Epistar 2835 |
| Gné | flicker saor in aisce |
Íomhánna Mionsonraithe:



Tuairisc tástála:

Úsáid:


Pacáil & Seachadadh:

