Gnéithe Táirge:
1. Réise Saoil: Is infheistíocht inacmhainne é an Solas Éanlaithe faoi stiúir Alúmanam ós rud é go maireann sé níos faide ná córais soilsithe eile.
2. Sturdiness: Tá comhlacht alúmanam an Solas Éanlaithe Alúmanam LED láidir, agus soláthraíonn a sliseanna stiúir soilsiú iontaofa ar feadh tréimhse fada ama.
3. Solas Ardchaighdeáin: Déanann an solas éifeachtaí na gréine nádúrtha a mhacasamhlú, ag cruthú an t-atmaisféar foirfe d'fhorbairt agus do tháirgeadh éanlaithe.
TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 9W 18W 23W 25W |
| Méid | 60CM 120CM 150CM |
| Teocht Datha(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Éifeachtúlacht lonrúil(LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Innéacs Rindreála Dathanna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Uillinn bhíoma | 180 céim |
| Uiscedhíonach | IP65 IP67 |
| Ábhar | Comhlacht Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| Voltas Ionchuir(V) | Triac dimmable 220V AC nó 110V AC, 0-10V Dimmable AC{3}}V |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| Bharántas | 5 bliana |
| Sliseanna faoi stiúir | Epistar 2835 |
| Gné | flicker saor in aisce |
Íomhánna Mionsonraithe:



Tuairisc tástála:

Cad é Solas Éanlaithe le Alúmanam LED?
Córas soilsithe LED atá tíosach ar fhuinneamh atá deartha go sonrach chun solas an lae nádúrtha a mhacasamhlú - gá atá le fás agus forbairt éanlaith chlóis - is é Solas Éanlaithe Alúmanam LED é. Tá tithíocht alúmanaim ag an solas le sliseanna stiúir, rud a chuireann lena marthanacht agus a fad saoil.
Úsáid:


1. Tionscal Éanlaithe: Timpeall na cruinne, féadfaidh feirmeacha éanlaithe úsáid a bhaint as Soilse Éanlaithe Alúmanam LED le rath iontach. Soláthraíonn an córas soilsithe seo na coinníollacha idéalach maidir le forbairt éanlaithe, táirgiúlacht agus sláinte ghinearálta.
2. Le Úsáid Baile: Má tá peataí nó éin faoi dhíon agat, is rogha soilsithe idéalach é an Solas Éanlaithe Alúmanam LED. Cinntíonn an solas folláine na n-ainmhithe agus cuireann sé solas na gréine nádúrtha as.
Pacáil & Seachadadh:

