Cur síos
Glaoigh Linn
gné:
- Cuireann an Solas Gorlainne Uibheacha a chuirimid ar fáil an speictream iontach ar fáil chun fás sicíní láidre agus sláintiúla a chothú.
- Spreagtar táirgeadh uibheacha agus méadaítear rátaí gorlainne a bhuíochas leis an bhfianaise a tógadh go sonrach chun na críche seo.
- Leis an dearadh atá tíosach ar fhuinneamh, is féidir lenár Solas Gorlainne Uibheacha cabhrú leat airgead a shábháil ar leictreachas agus timpeallacht chompordach a sholáthar do do sicíní.
Sonraíocht:
| Cumhacht | 9W 18W 23W 30W |
| Méid | 60CM 120CM |
| Teocht Datha(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Éifeachtúlacht lonrúil(LM/W) | 140LM/S |
| Innéacs Rindreála Dathanna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Uillinn bhíoma | 180 céim |
| Uiscedhíonach | IP67 |
| Ábhar | Comhlacht Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| Voltas Ionchuir(V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Is féidir triac dimmable agus 0-10V dimmable |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| Bharántas | 5 bliana |
| Sliseanna faoi stiúir | Epistar 2835 |
| Gné | flicker saor in aisce |
Íomhánna mionsonraithe:





Úsáid:

Maidir linne:


Pacáil & Seachadadh:

