Bíonn tionchar ag cáilíocht soilsiú tráchtála agus oifige ar atmaisféar, éifeachtúlacht post agus sláinte amhairc. Braitheann cáilíocht na timpeallachta soilsitheSoilse painéil stiúir, an réiteach soilsithe caighdeánach. Feabhsaíonn lampa le teicneolaíocht sofaisticiúla agus dearadh gairmiúil aeistéitic, éifeachtúlacht fuinnimh, agus iontaofacht.
Soilsiú ardchaighdeáin agus compord amhairc
An-deireadh ardSoilse painéil stiúir best feature is its light source. Brand-name LED chips provide light output stability and consistency. The color rendering index (CRI) might be standard (>80Ra) nó ard (95-98Ra). Teastaíonn measúnú beacht ar dhathanna ó bhunaíochtaí miondíola, gailearaithe ealaíne, stiúideonna dearaidh, agus mar sin tá an leagan ard CRI riachtanach. Raonta a teocht dath ó 3000K buí te go 6000K bán fionnuar. Is féidir le húsáideoirí roghnú bunaithe ar fheidhm spáis chun soilsiú te, cluthar nó iontach, dírithe a sholáthar. Cruthaíonn a éifeachtúlacht lonrúil 120 lumens/watt agus uillinn bhíoma 120-céim soilsiú aonchineálach, bog, gan dalladh a laghdaíonn tuirse amhairc ó obair fhadtéarmach.
| sliseanna stiúir | Epistar / SMD2835 |
| Rátáil IP | IP44 |
| Voltas ionchuir | 85-265V AC |
| CRI | >80Ra nó 95 - 98Ra |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Cumhacht | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Méid | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| CCT | 3000K-6000K |
| Tacaíocht Dimmer | Triac dimmable nó 0-10V dimmable |
| Ábhar | Comhlacht alúmanaim+PMMA |
| Uillinn bhíoma | 120 céim |
| Saolré | 50000 uair an chloig |
| Bharántas | 5 bliana |
| Clúdach Fráma | Bán agus Airgid |
| Deimhnithe | TÜV, CE, ROHS |
| Rialú | Cianrialú |
Tógáil soladach agus marthanacht
Daingneáin soilsithe'braitheann luach fadtéarmach ar a marthanacht. Soláthraíonn imfhálú alúmanam éadrom dea-difríocht teasa don bhunstruchtúr. Scaipeann sé teas LED go tapa, ag laghdú maolú solais agus ag leathnú a shaolré go 50,000 uair an chloig. Le pláta treorach solais PMMA (aicrileach), tarchuireann sé solas go maith agus idirleata go cothrom. Is féidir é a úsáid i ngnólachtaí, malls miondíola, agus scoileanna mar go gcoisceann a rátáil IP44 splancscáileán uisce ó gach treo. Cinntíonn barántas cúig bliana an táirge agus deimhnithe TUV, CE, agus ROHS a shábháilteacht agus a chairdiúlacht don chomhshaol, rud a thugann dearcadh d'úsáideoirí.
Oiriúnú solúbtha agus rialú cliste
Soilsiú nua-aimsearthaÉilíonn rialú Chliste níos mó agus níos mó. Tacaíonn an lampa painéil seo le dimming Triac agus 0-10V. Ceadaíonn an dimmer balla nó an córas cliste gile solais inchoigeartaithe go héasca le haghaidh soilsiú ar éileamh agus éifeachtúlacht fuinnimh. Déanann an cumas rialaithe iargúlta roghnach bainistíocht solais a shimpliú gan athruithe sreangaithe. Déanann a ionchur voltas leathan (85-265VAC) suiteáil solúbtha agus comhsheasmhach le caighdeáin voltais dhomhanda. Is féidir é a chomhtháthú go foirfe i ngnáthchórais uasteorainn agus a shuiteáil i gconairí agus i hallaí oscailte le roghanna cumhachta ó 18W go 72W agus méideanna ó 30x30cm go 60x120cm.
Tá soilse painéil stiúir le caighdeán ard lonrúil, saolré fada, maolú cliste, agus suiteáil sholúbtha oiriúnach do shocruithe soilsithe tráchtála nua-aimseartha ardchaighdeáin. Seachas soilsiú, is infheistíocht chliste é do cháilíocht an chomhshaoil, laghdú costais agus forbairt inbhuanaithe.
Le haghaidh tuilleadh sonraí faoinár dtairiscintí, déan teagmháil linn agbwzm18@ledbenweilighting.com.


