
Cur síos ar an Táirge
1.Portable and Rechargeable: Tagann sé le dhá phíosa cadhnraí litiam 2200mAh ionsuite, is féidir leo oibriú thart ar 4 uair an chloig tar éis iad a mhuirearú go hiomlán
2.Charge 2 Ways: áirítear adapter cumhachta rialta agus charger carr trí níos éadroime toitíní
Is féidir 3.IP65 uiscedhíonach, uillinn bhíoma 120 céim ar leithead, a úsáid go forleathan i dtionscadail soilsithe lasmuigh agus laistigh
4.Energy Conversation: 60W lampa halaigine comhionann, a shábháil ar do fuinnimh os cionn 80 faoin gcéad
5. Tithíocht Sholadach: tithíocht alúmanam dísle-theilgthe agus gloine tempered, geallann feidhmíocht diomailt teasa den scoth saolré fada (50,000 uair an chloig)
| Táirge | Tóirse Rechargeable 10W |
| Cineál bolgán | stiúir |
| Cumhacht | 10W |
| Voltas Oibriúcháin | Charger curtha ar fáil |
| Dath Éadrom | Bán Geal |
| Cruth | Solas Tuilte |
| Voltas Oibriúcháin | 8.4V DC |
| Úsáid | Laistigh nó Lasmuigh |
Tuilleadh sonraí

Iarratas



