Gnéithe Táirge:
1. COIGILTIS FUINNIMH SHEANACH LE 75 faoin gcéad - 2x2 tr. Le héifeachtacht ard lonrúil de 110lm/w agus aschur 4400lm, is féidir le soilse painéil chomhréidh stiúir soilse feadáin fluaraiseacha 250W a athsholáthar go héasca.
2. 10 faoin gcéad –100 faoin gcéad DIMMABLE – Tá sreanga maolaithe ag an solas uasteorainn seo faoi stiúir chun é a cheangal le dimmer roghnach 0–10V. Cumais dimming Smooth ó 10 faoin gcéad go 100 faoin gcéad. Ní dhéanfaidh aon ní buzzes nó flickers.
TáirgeSonrach:
| WattageName | 36w/40w/45w/72w |
| Méid | 600 * 600% 2C 300 * 1200% 2C 600 * 1200mm |
| Voltas | 85-265V AC |
| CCT | 2700-6500K |
| Am Éigeandála | 90 Nóiméad / 180 Nóim |
| Clúdach | Bó Finne / Geal |
| Bonn | G13 / Comhtháite |
| Ábhar | Alúmanam móide ríomhaire |
| RA | Ra80 |
| Bharántas | 5 Bliana |
Íomhánna Mionsonraithe:





Úsáid



