Gnéithe Táirge:
1. Níl an saol teoranta don LGP a thuilleadh a bhuíochas leis an teicneolaíocht cúl-lit. costais chothabhála sa todhchaí a laghdú go mór. I suiteálacha uasteorainn T-greille, cuireann sé aonfhoirmeacht iontach, éifeachtacht den scoth, agus glare laghdaithe.
2. Suiteáil na Soilse Painéil Flat 2 × 2 LED ardfheidhmíochta seo atá saor ó chothabháil in ionad do dhaingneáin soilsithe atá as dáta anois chun do chostais fuinnimh a shábháil agus leas a bhaint as an gile níos fearr a sholáthróidh siad go ceann blianta fada amach romhainn.
3. Toisc nach bhfuil aon bhearna sa daingneán agus go bhfuil sé uiscedhíonach IP40, ní bheidh timpeallachtaí dusty ina chúis le titim na soilse uasteorainn le himeacht ama. Tá an daingneán solais troffer 2 × 2 saor ó chothabháil ós rud é go bhfuil soilse comhtháite aige. Le linn a shaolré, ní bheidh ort an bolgán solais a athrú.
TáirgeSonrach:
| Teocht Datha(CCT) | 3000K-6000K |
| CRI (Ra>) | 80-90 |
| Éifeachtúlacht lonrúil Lampa(lm/w) | 100LM% 2fW |
| Voltas Ionchuir(V) | 100-277V |
| Ábhar Comhlacht Lampa | Alúmanam |
| Cumhacht | 36w / 40w / 60w/ 72w |
| Méid | 600 * 600mm |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| Teocht Oibre ( céim ): | -20 — 60 |
| Deimhniú | RoHS, CE |
Íomhánna Mionsonraithe:





Úsáid



