gné:
Tá daingneáin soilsithe éigeandála anois ina ngné riachtanach den domhan nua-aimseartha, ag soláthar sábháilteachta agus slándála in amanna dorchadais nó éigeandálaí. Tá na daingneáin seo deartha chun dul ar siúl go huathoibríoch nuair a chailltear cumhacht nó nuair a tharlaíonn éigeandáil, ag soláthar soilsiú chun cabhrú le daoine a mbealach a dhéanamh go sábháilte. Seo a leanas cuid de na príomhghnéithe a bhaineann le daingneáin soilsithe éigeandála.
1. Éifeachtúlacht Fuinnimh: Tá daingneáin soilsithe éigeandála deartha chun íosmhéid cumhachta a úsáid agus an soilsiú uasta á sholáthar. Úsáideann siad LEDs, a ídíonn níos lú fuinnimh agus a mhaireann ar feadh i bhfad.
2. Marthanacht: Tá daingneáin soilsithe éigeandála deartha chun déine na gcásanna éigeandála a sheasamh. Tógtar iad le hábhair ardchaighdeáin a fhágann go bhfuil siad buan agus resistant a turrainge, creathadh agus creimthe.
3. Solúbthacht: Tagann daingneáin soilsithe éigeandála i gcineálacha agus méideanna éagsúla chun freastal ar riachtanais agus iarratais éagsúla. Is féidir iad a shuiteáil ar an tsíleáil, balla-suite, nó a shuiteáil ar an urlár. Tá roinnt daingneáin éigeandála frithsheasmhach don aimsir freisin, rud a fhágann go bhfuil siad oiriúnach d'fheidhmchláir lasmuigh.
4. Suiteáil Éasca: Tá daingneáin soilsithe éigeandála éasca a shuiteáil agus a oibriú. Tagann siad le treoracha soiléire, agus níl aon scileanna nó uirlisí speisialta ag teastáil chun iad a shuiteáil.
5. Comhlíonadh: Comhlíonann daingneáin soilsithe éigeandála na caighdeáin agus na rialacháin sábháilteachta ábhartha go léir. Tá siad deartha chun ceanglais áitiúla, náisiúnta agus idirnáisiúnta a chomhlíonadh, ag cinntiú go dtugann siad an chosaint riachtanach do dhaoine agus do mhaoin in am éigeandála.
Mar sin, tá daingneáin soilsithe éigeandála ina gcomhpháirt sábháilteachta riachtanach i bhfoirgnimh, ag soláthar soilsiú iontaofa i gcás briseadh cumhachta nó éigeandála. Tá siad tíosach ar fhuinneamh, buan, ilúsáideach, éasca le suiteáil, agus comhlíontar le rialacháin sábháilteachta, rud a fhágann go bhfuil siad riachtanach i ngach foirgneamh.
sonraíocht:
| Cumhacht agus Méid | 60cm 9W / 120cm 18W / 150cm 25W |
| Am Éigeandála | 120 nóiméad |
| Teocht Datha (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Éifeachtúlacht lonrúil(LM/W) | 160LM/S |
| Innéacs Rindreála Dathanna (Ra) | {{0}Ra nó 95-98Ra |
| Ábhar | Comhlacht Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| Voltas Ionchuir(V) | AC85-265V, 100-277AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| Bharántas | 5 bliana |
| PF | >0.90 |
| Uiscedhíonach | IP44 |
| Sliseanna faoi stiúir | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Clúdach | Clúdach Bó Finne agus soiléir |
| Uillinn bhíoma | 120- 180céim |
| Flicker saor in aisce, | Gan flickering |
| Ceallraí | 3.2V 1500mAh |
íomhánna mionsonraithe:




Aistríonn an ciorcad gan uaim ó oibriú príomhlíonra go oibríocht éigeandála i níos lú ná dhá soicind nuair a chailltear cumhacht AC, rud a chinntíonn feidhmiúlacht iontaofa le linn bristeacha cumhachta.
Úsáid:


Úsáidtear na soilse seo go príomha i suíomhanna éagsúla ina dteastaíonn foinse soilsithe iontaofa agus inrochtana ó dhaoine le linn éigeandála.
Fúinn:


Pacáil & Seachadadh:

CCanna:
1.How fada a thógann sé de ghnáth le haghaidh seachadadh?
A: Féadfaidh amanna seachadta a bheith éagsúil ag brath ar an táirge agus ar an modh loingseoireachta, ach déanaimid ár ndícheall i gcónaí táirgí a sheachadadh chomh tapa agus is féidir.
2.Cén foirmeacha íocaíochta a nglacann tú leis?
A: Glacaimid le modhanna íocaíochta éagsúla lena n-áirítear íocaíocht shlán ar líne, aistriú bainc agus cárta creidmheasa.
3. An dtugann tú lascaine le haghaidh orduithe mórchóir?
A: Sea, cuirimid lascainí ar fáil le haghaidh mór-orduithe, agus molaimid do chustaiméirí teagmháil a dhéanamh linn go díreach chun roghanna praghsála a phlé.
