gné:
1. Is foinse soilsithe iontaofa agus geal é solas faoi stiúir le haghaidh éigeandála in am an ghátair.
2. Cruth caol, oiriúnach le haghaidh suiteáil lúibíní
3. Solas amháin, dhá úsáid.
sonraíocht:
| Cumhacht agus Méid | 60cm 9W |
| Am Éigeandála | 120 nóiméad |
| Teocht Datha (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| Éifeachtúlacht lonrúil(LM/W) | 160LM/S |
| Innéacs Rindreála Dathanna (Ra) | {{0}Ra nó 95-98Ra |
| Ábhar | Comhlacht Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| Voltas Ionchuir(V) | AC85-265V, 100-277AC, 12V DC, 24V DC |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| Bharántas | 5 bliana |
| PF | >0.90 |
| Uiscedhíonach | IP44 |
| Sliseanna faoi stiúir | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Clúdach | Clúdach Bó Finne agus soiléir |
| Uillinn bhíoma | 120- 180céim |
| Flicker saor in aisce, | Gan flickering |
| Ceallraí | 3.2V 1500mAh |
íomhánna mionsonraithe:




Úsáid:


Toisc go bhfuil an gléas seo deartha go háirithe chun soilsiú iontach agus fada buan a chruthú, is uirlis riachtanach é le haghaidh gníomhaíochtaí cosúil le campáil, hiking, agus spóirt faoin aer eile.
Fúinn:


Pacáil & Seachadadh:

CCanna:
1.Cad é do pholasaí tuairisceáin?
A: Déan teagmháil linn go díreach má tá aon fhadhb agat le d'ordú agus oibreoimid chun é a réiteach go tapa agus go héifeachtach
2. Cad é do mhodh loingseoireachta?
A.: Is féidir linn d'ordú a sheoladh ar aer, ar muir, nó ar chúiréireachta sainráite.
3.An dtugann tú bharántas ar do tháirge?
A: Sea, soláthraímid 2 5 bliana bharántas dár dtáirgí.
