
Cur síos ar an Táirge
1.Adopting an ocsaídiúcháin anodic alúmanaim aeraspáis ardchaighdeáin.
2.Adopting na n-ábhar radaitheora alúmanaim eitlíochta ardchaighdeáin.
Dearadh Anticorrosion 3.Rust-cruthúnas.
| Ainm Táirge: | Solas Tuilte LED iniompartha in-athluchtaithe |
| Voltas: | AC85-265V |
| Wattage: | 10W/20W/30W/50W |
| Éifeachtúlacht lonrúil: | 90-110LM/W |
| Teochtaí Dath: | 2800-6500K |
| Foinse LED: | Epistar |
| Rátáil IP: | IP65 |
| Ra: | >80 |
| Feidhmchlár: | Stóras / Páirceáil / Cearnóg / Monarcha / Sármhargadh / ionad srl |
| Teocht oibre: | ( { {0}} céim ~ móide 60 céim ) |
| Deimhnithe: | CE ROHS |
| Blianta baránta: | 5 |
Tuilleadh sonraí



Iarratas

CC
C1. Cad mar gheall ar chaighdeán an táirge?
A: Déanfar 100 faoin gcéad de na soilse a thástáil le linn na táirgeachta, agus coinnigh an soilsiú ar feadh 48 uair an chloig chun a iontaofacht cáilíochta a thástáil, agus déanfar é a thástáil 100 faoin gcéad arís roimh phacáil, pasfaidh ár dtáirgí go léir nós imeachta QC go docht roimh an loingseoireacht.
Q2.An cuideachta mhonarcha nó trádála tú?
A: Is monarcha muid, soláthraímid seirbhísí ODM & OEM.
C3. Cad mar gheall ar an bharántas?
A: Cuirimid 5 bliana bharántas ar fáil mar táimid muiníneach as ár gcaighdeán táirge. Le linn na warranty, táimidfreagrach as aon fhadhbanna cáilíochta. I gcás soilse a ritheadh an bharántas, is féidir leo taitneamh a bhaint as ár réiteach gairmiúil freisin.
C4. Cad iad na teastais atá agat?
A: Tá ár gcuid táirgí tar éis CE, Rohs, FCC agus srl.
C5. Cad mar gheall ar an am seachadta?
A: Le haghaidh sampla:3-5 lá tar éis d'iarratas samplaí agus táille samplaí a fháil.
Táirgeadh mais: 3-20 lá tar éis an t-ordú a dhearbhú de réir na cainníochta.

