gné:
Is í an ghné a bhaineann le feadáin solais briste cumhachta ná a bhfeidhmiúlacht. Tá feidhm uathoibríoch-ar na feadáin solais seo a chuireann ar siúl go huathoibríoch nuair a bhíonn briseadh cumhachta ann. Tá siad feistithe freisin le ceallraí rechargeable is féidir a mhuirearú trí phainéil gréine nó asraonta cumhachta traidisiúnta. Déanann sé seo an-oiriúnach iad le húsáid i réimsí ina bhfuil bristeacha cumhachta coitianta.
sonraíocht:
| Cumhacht agus Méid | 60cm 9W / 120cm 18W / 150cm 25W |
| Am Éigeandála | 120 nóim |
| Teocht Datha (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Éifeachtúlacht lonrúil(LM/W) | 160 LM/S |
| Innéacs Rindreála Dathanna (Ra) | 80-83Ra nó 95-98Ra |
| Ábhar | Comhlacht Alúmanam + clúdach PC |
| Voltas Ionchuir(V) | AC85-265V, 100-277AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| Bharántas | 5 bliana |
| PF | >0.90 |
| Uiscedhíonach | IP44 |
| Sliseanna faoi stiúir | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Clúdach | Clúdach Bó Finne agus soiléir |
| Uillinn bhíoma | 120-180 céim |
| Flicker saor in aisce, | Gan flickering |
| Ceallraí | 3.2V 1500mAh |
íomhánna mionsonraithe:




Aistríonn an ciorcad gan uaim ó oibriú príomhlíonra go oibríocht éigeandála i níos lú ná dhá soicind nuair a chailltear cumhacht AC, rud a chinntíonn feidhmiúlacht iontaofa le linn bristeacha cumhachta.
Úsáid:


Is infheistíocht iontach iad na táirgí seo d'úinéirí gnó agus úinéirí tí araon atá ag iarraidh ullmhú le haghaidh bristeacha cumhachta gan choinne.
Maidir linne:
Is cuideachta aitheanta í Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Teo a dhearann, a fhorbraíonn, a dhéanann, agus a dhíolann earraí ardteicneolaíochta, lena n-áirítear táirgí soilsithe LED. D'oscail an gléasra ina n-oibrímid i 2010 agus tá sé i Shenzhen.
Ár seoladh
3ú Urlár, 5ú Foirgneamh, Páirc Tionscail Hebei, Pobal Hualian, Dúiche Longhua, Shenzhen, an tSín
R-phost

Déan teagmháil linn le haghaidh luachan
Pacáil & Seachadadh:

CCanna:
1.Cad iad na deimhnithe atá ag do fheadáin stiúir?
A: Tá ár feadáin stiúir CE ROHS EMC LVD BIS PSE ETL DLC ceadaithe.
2.Cén foirmeacha íocaíochta a nglacann tú leis?
A: Glacaimid le modhanna íocaíochta éagsúla lena n-áirítear íocaíocht shlán ar líne, aistriú bainc agus cárta creidmheasa.
3. An dtugann tú lascaine le haghaidh orduithe mórchóir?
A: Sea, cuirimid lascainí ar fáil le haghaidh mór-orduithe, agus molaimid do chustaiméirí teagmháil a dhéanamh linn go díreach chun roghanna praghsála a phlé.
