Cur síos
Glaoigh Linn

Gné Táirge:
1. Ar dtús, 1050LM Ard-gile
2. Easpa fuaimeanna agus flashing
3. Scratch- agus frith-glare friotaíocht
4. Ní féidir Cineál - Suiteáil Éasca agus Meáchan Éadrom
5. An 2-nasc sreang 2700K{-6000K
6. Nasc trí-bioráin 3CCT/5CCT/6CCT
7. Raon oibriúcháin teirmeastat: 14 go 104 céim F
8. D'fhéadfadh AFCI le ciorcad íogair a bheith ann má bhíonn an eangach neamhsheasmhach.
| Cumhacht | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Flux lonrúil | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Dath | Bán Nó Saincheaptha |
| Méid an Táirge | D84mm/D118mm/D146mm/D168mm/D188mm/D221mm/D296mm/D296mm |
| Voltas | 85-265V |
| Ábhar | Alúmanam |
| Foinse Solais | SMD2835 |
| Coirníní Lampa faoi stiúir | 15/30/45/60/75/90/120/150 |
| Iarratas | Teach Tráchtála Laistigh |
| Bharántas | 5 Bliana |
Pictiúr Mionsonraithe:








