Cur síos
Glaoigh Linn

Gnéithe Táirge :
1.Tá Cosaint IP65 ag an mBabhta Uiscedhíonach seo 8W LED Downlight a ligeann dúinn é a úsáid laistigh agus lasmuigh
2. Tá na 640 lumens a sholáthraíonn an Babhta Uiscedhíonach 8W LED Downlight seo comhionann le tuilsoilse traidisiúnta 50W.
3.Tá an solas a astaíonn sé den chaighdeán is airde agus déantar é a dháileadh thar uillinn 60º.
4.Tá saol oibre 30,000 uair an chloig aige agus is solas LED atá thar a bheith frithsheasmhach agus fada buan.
Sonraíocht
| Cumhacht: | 8 W |
| Voltas: | 220-240V AC |
| Minicíocht: | 50-60 Hz |
| Leibhéal Déine: | 0.06 A |
| Aicme Cosanta: | II |
| Dath Éadrom: | Bán Te, Solas an Lae, Bán Cool |
| CRI: | 80 |
| Lumens: | 640 lm |
| Éifeachtúlacht lonrúil: | 90 lm/W |
| Uillinn Bhíoma: | 60º |
| Cineál Lionsa: | Sioc |
| Úsáid: | Amuigh faoin aer |
| Cosaint IP: | IP65 |
| Ábhar: | Alúmanam |
| Suiteáil: | Cuasaithe |
| Méid: | 45xØ100 mm |
| Gearr-Amach | Ø75 mm |
Pictiúir Mionsonraithe:



Iarratas

