gné:
Dearadh 1.Sleek: Gnéithe an lampa dearadh ciorclach íosta a chomhlánaíonn stíleanna taobh istigh comhaimseartha.
2.Uniform Illumination: Soláthraíonn sé dáileadh cothrom agus comhsheasmhach solais, ag laghdú glare agus ag cruthú ambiance taitneamhach.
Éifeachtúlacht 3.Energy: Úsáideann teicneolaíocht coigilte fuinnimh LED chun tomhaltas cumhachta a íoslaghdú agus billí leictreachais a ísliú.
Roghanna 4.Dimmable: Tairgeann roinnt samhlacha cumais dimming, rud a ligeann d'úsáideoirí an gile a choigeartú de réir a roghanna agus a gcuid riachtanas.
Suiteáil 5.Easy: Deartha do shuiteáil saor ó hassle, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do dhíograiseoirí DIY agus do dhaoine gairmiúla araon.
Iarratas 6.Versatile: Ideal le húsáid i seomraí suí, seomraí codlata, cistiní, oifigí, agus spásanna laistigh eile ina bhfuil an dá stíl agus feidhmiúlacht inmhianaithe.
7.Long Lifespan: Tairgeann sé saol oibríochta fada, ag laghdú an gá atá le hathsholáthar agus cothabháil bolgáin go minic.
8.Environmental Friendly: Níl aon substaintí díobhálacha cosúil le mearcair, rud a fhágann go bhfuil sé cairdiúla don chomhshaol agus sábháilte d'úsáideoirí agus don chomhshaol.
Méideanna 9.Multiple agus Bailchríocha: Ar fáil i méideanna agus bailchríocha éagsúla chun freastal ar mhéideanna seomra éagsúla agus roghanna decor.
10.Cáilíocht Tógáil: Tógtha as ábhair ardchaighdeáin le haghaidh marthanacht agus iontaofacht, ag cinntiú blianta d'fheidhmíocht iontaofa.
Tríd is tríd, is daingneán soilsithe iontach é an Lampa Uasteorainn Ciorcail a thairgeann achomharc aeistéitiúil agus feidhm phraiticiúil araon. Mar gheall ar a dhearadh sleek agus nua-aimseartha, éifeachtacht fuinnimh, agus éascaíocht a shuiteáil agus a chothabháil tá sé ina rogha iontach do dhuine ar bith atá ag lorg réiteach ard-chaighdeán, soilsiú stylish.
Sonraíocht:
| Cumhacht | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Teocht Datha(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Éifeachtúlacht lonrúil Lampa(lm/w) | 120lm/W |
| Innéacs Rindreála Dathanna(Ra) | {{0}Ra nó 95-98Ra |
| Tacaíocht Dimmer | Is féidir triac dimmable nó 0-10V dimmable |
| sliseanna stiúir | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Ábhar | Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| Clúdach Fráma | Bán |
| Voltas Ionchuir(V) | 85-265V NÓ 12V DC, 24V DC |
| Méid gearrtha amach | 68mm go 280mm |
| Trastomhas seachtrach | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Íomhánna Mionsonraithe:





Cinntíonn ár pláta idirleathadh PS, le tiús 1.2mm, fiú soilsiú gan aon limistéir dorcha nó dífhoirmíochtaí. Uasmhéadaíonn an clúdach lampa PMMA allmhairithe agus lionsa backlight teilifíse mór-uillinn 15.8MM aschur lumens don ghile is fearr. Soláthraíonn ár lampa taithí soilsithe dearfach agus aonfhoirmeach.
Úsáid:

Fúinn:


Pacáil & Seachadadh:

CCanna:
1. An féidir an Lampa Uasteorainn Ciorcail a úsáid i gcoinníollacha tais nó fliuch?
A: Níl, níl an Lampa Uasteorainn Ciorcail deartha le húsáid i gcoinníollacha tais nó fliuch. Níor chóir é a úsáid ach amháin i gceantair thirim.
2. An féidir liom samplaí a fháil roimh orduithe?
A: Tá, tá fáilte roimh orduithe samplacha. I gcúinsí annamh, is féidir linn samplaí saor in aisce a sholáthar le haghaidh tástála.
3. An dtugann tú ráthaíocht do na táirgí?
A: Sea, cuirimid 2-5 bliana bharántas ar fáil dár dtáirgí.
