Gnéithe Táirge:
1. Éifeachtúlacht Fuinnimh - ídíonn soilse faoi stiúir dimmable i bhfad níos lú fuinnimh ná roghanna soilsithe eile. Mar sin is rogha iontach iad do theaghlaigh atá feasach ar chostais agus ar fhuinneamh.
2. Fad saoil - Tá downlights LED iontach le húsáid fadtéarmach mar nach bhfuil siad níos lú seans maith le damáiste agus meath i gcomparáid le bolgáin traidisiúnta.
3. Aeistéitic - Soláthraíonn downlights LED dimmable i bán te atmaisféar cluthar, fáilteach atá foirfe do scíthe agus compord.
TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Teocht Datha(CCT) | RGBWName |
| CCT | 3 CCT inchoigeartaithe |
| Éifeachtúlacht lonrúil Lampa(lm/w) | 120lm% 2fW |
| Innéacs Rindreála Dathanna(Ra) | {{0}Ra nó 95-98Ra |
| Tacaíocht Dimmer | Is féidir triac dimmable nó 0-10V dimmable |
| sliseanna stiúir | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Ábhar | Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| PFName | 0.95 |
| Clúdach Fráma | Bán |
| Voltas Ionchuir(V) | 85-265V,110-240V NÓ 12V DC, 24V DC |
| Tiománaí faoi stiúir lampaí | Leithlisiú agus flicker saor in aisce |
Íomhánna Mionsonraithe:




Cad iad na Downlights LED Dimmable?
Is réiteach soilsithe ildánach é downlights dimmable LED is féidir a choigeartú go háisiúil chun freastal ar raon leathan riachtanas soilsithe. Tá na soilse síos seo deartha chun ligean d’úsáideoirí gile an tsoilsiú a choigeartú chun giúmar agus socruithe éagsúla a chruthú – ó shoilsiú geal atá neamhdhíobhálach don obair go dtí atmaisféar suaimhneach suaimhneach.
Úsáid:


1. Tithe - Tá downlights LED dimmable bán te foirfe dóibh siúd a bhfuil gá acu solúbthacht agus éasca le húsáid ina soilsiú bhaile.
2. Oifigí - Is féidir le soilse faoi stiúir dimmable spásanna oibre, seomraí cruinnithe agus áiteanna fáiltithe a ghealú.
3. Bialanna agus Barraí - Cruthaíonn soilse stiúir dimmable timpeallacht dhlúth agus cluthar a chuidíonn le pátrúin scíth a ligean agus scíth a ligean.
4. Soilsiú Speisialtacht - Is féidir le maolú te bán ar shoilse stiúir LED éifeachtaí dána a chruthú do shiopaí miondíola, rud a chruthaíonn giúmar inmhianaithe do shiopadóirí.
