Cur síos
Glaoigh Linn

Gné Táirge:
1. ráthaíocht cúig bliana Chun na caighdeáin is airde dár dtáirgí go léir a sheasamh, déanaimid measúnú ar gach ceann acu maidir le héifeachtacht agus sábháilteacht.
2. Seasaimid leis na caighdeáin is airde do gach ceann dár dtáirgí trí thástáil fhairsing éifeachtúlachta agus sábháilteachta. Déanann ár n-iarfheistiú LED solas láithreach a bhuíochas leis an teicneolaíocht LED is mó atá ann faoi láthair saor ó chaochaíl.
3. Déanann an lasc shochorraithe ar chúl an CCT a choigeartú go héasca. Sula roghnaíonn tú ceann, bain triail as toin dathanna éagsúla le linn na tógála chun cáilíocht an soilsithe a athrú.
| Cumhacht | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Flux lonrúil | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Dath | Bán Nó Saincheaptha |
| Méid an Táirge | D84mm/D118mm/D146mm/D168mm/D188mm/D221mm/D296mm/D296mm |
| Voltas | 85-265V |
| Ábhar | Alúmanam |
| Uillinn bhíoma | 120 céim |
| UGR | <19 |
| Cruth | Babhta |
Mionphictiúr:








