
Gné Táirge:
1. Tithíocht alúmanaim, ní plaisteach. Gan buí, gan cnagadh
2. Cuireann dearadh sciath domhain bán te ár n-íoslód deireadh le glare annoying agus dazzling le haghaidh eispéireas soilsithe níos fearr. Ard CRI90 taispeáint an dath fíor na rudaí agus feabhas a chur ar chaighdeán saoil
3. Ag luí leis an gcuid is mó de na dimmers chun maolú 100 faoin gcéad -10 faoin gcéad a bhaint amach
4. I gcomparáid le downlights eile, ár downlights solas bán te shábháil tú níos mó ná leath an t-am a shuiteáil agus a cheangal ar aon uirlisí (seachas poll a ghearradh ar an tsíleáil) nó gabhálais eile cosúil le Baile Átha Troim nó tithíocht.
5. Tá cuma simplí agus traidisiúnta ag luí leis an chuid is mó de na radhairc agus é déanta le haghaidh suíomhanna fliuch, tá an solas cuasaithe seo foirfe don seomra folctha
6. Tá an solas cuasaithe LED ardchaighdeáin seo sábháilte le húsáid agus tá feidhmíocht den scoth aige. Is fearr an rátáil IC agus an dearadh aerdhíonach
| Cumhacht | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Voltas | 85-265V |
| Ábhar | Alúmanam |
| Foinse Solais | SMD2835 |
| Bharántas | 5 Bliana |
| Teocht Datha(CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Voltas Ionchuir(V) | AC220-240V 50/60HZ |
Mionphictiúr:







