Cur síos
Glaoigh Linn
Gné Táirge:
1. Is gné iontach é soilsiú cuasaithe i do theach a d'fhéadfadh feabhas a chur ar aeistéitic agus atmaisféar na háite ar fad. Féadfaidh sé ambiance cluthar fáilteach a chruthú i do limistéar maireachtála agus is modh comhaimseartha agus galánta é chun é a lasadh.
2. Tá soilsiú cuasaithe iontach mar is féidir é a chur i mbeagnach aon limistéar de do theach. Is modh iontach é soilsiú cuasaithe chun an méid solais i do sheomra suí, do chistin nó do sheomra leapa a mhéadú.
| Cumhacht | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Dath | Bán Nó Saincheaptha |
| Voltas | 85-265V |
| Ábhar | Alúmanam |
| Foinse Solais | SMD2835 |
| Uillinn bhíoma | 120 céim |
| UGRName | <19 |
| Cruth | Babhta |
Pictiúr Mionsonraithe:





