Gnéithe Táirge:
1. Éifeachtúlacht Fuinnimh: Tá soilse stiúir an-éifeachtach ó thaobh fuinnimh, ag baint úsáide as 70-90% níos lú fuinnimh ná bolgáin ghealbhruthacha traidisiúnta. Mar thoradh air seo coigilteas costais cumhachta nach beag.
2. Fad Saoil: Ní gá soilse LED a athrú chomh minic le gnáthshoilse toisc go bhféadfadh siad maireachtáil suas le 50,000 uair an chloig.
TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 30W |
| Teocht Datha(CCT) | RGBW |
| CCT | 3000-600K |
| Éifeachtúlacht lonrúil Lampa(lm/w) | 120lm/W |
| Innéacs Rindreála Dathanna(Ra) | {{0}Ra nó 95-98Ra |
| Tacaíocht Dimmer | Is féidir triac dimmable nó 0-10V dimmable |
| sliseanna stiúir | SMD2835, Epistar |
| Ábhar | Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| Voltas Ionchuir(V) | 85-265V,110-240V NÓ 12V DC, 24V DC |
| Tiománaí faoi stiúir lampaí | Leithlisiú agus flicker saor in aisce |
Íomhánna Mionsonraithe:




Is daingneáin soilsithe beaga coigilte fuinnimh iad soilse uasteorainn sé-orlach faoi stiúir le gealtacht níos fearr. Tá na soilse seo foirfe do shuímh dhlútha mar árasáin, oifigí, agus struchtúir ghnó eile ós rud é go n-oireann siad go snugly isteach i bhformhór na n-uasteorainneacha. Toisc go bhfuil soilse uasteorainn stiúir ar fáil i bhfoirmeacha éagsúla, dathanna agus wattages, is féidir leat an ceann is fearr a fhreastalaíonn ar d'éilimh a roghnú.
Úsáid:


Is rogha soilsithe versatile iad soilse uasteorainn sé-orlach LED a oibríonn go maith i raon timpeallachtaí. Seo a leanas roinnt de na húsáidí is tipiciúla do na soilse seo:
Tithe - Is beag spás a thógann soilse uasteorainn sé-orlach faoi stiúir agus féadfar iad a chur i spásanna éagsúla, mar shampla seomraí folctha, cistineacha, seomraí suí agus seomraí codlata. Soláthraíonn siad go leor soilsiú sna réimsí seo.
Oifigí: Tá soilse uasteorainn faoi stiúir sé-orlach iontach le húsáid in oifigí ós rud é go soláthraíonn siad go leor soilsiú gan a lán seomra a thógáil, rud atá iontach le haghaidh spásanna oifige dlúth.
Stórais Miondíola: Is rogha iontach eile iad soilse síleála stiúir sé-orlach ós rud é go nglacann siad níos lú spáis agus go soláthraíonn siad soilsiú iontach do thaispeántais.
