Gnéithe Táirge:
1. Saolré leathnaithe: I gcomparáid le daingneáin soilsithe traidisiúnta, tá saolré i bhfad níos faide ag downlights LED. Ní gá iad a athchur chomh minic mar is féidir leo maireachtáil ar feadh 50,{2}} uair ar a laghad.
2. Astaíocht teasa íseal: Is beag an teas a thugann soilse stiúir, rud a fhágann go bhfuil siad foirfe le húsáid in áiteanna beaga.
TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Innéacs Rindreála Dathanna(Ra) | {{0}Ra |
| Tacaíocht Dimmer | Triac dimmable |
| sliseanna stiúir | SMD2835 |
| Ábhar | Alúmanam |
| Voltas Ionchuir(V) | 85-265V AC |
| Méid gearrtha amach | 68mm go 280mm |
| Trastomhas seachtrach | 85-300mm |
Íomhánna Mionsonraithe:



Is cineál soilsithe é downlights LED a shuiteáiltear go coitianta sa chuas uasteorainn. De ghnáth, tá siad cuasaithe chun soilsiú comhsheasmhach a chinntiú i ngach cúinne den seomra. Tá tóir mhór faighte ag downlights LED i measc dearthóirí soilsithe agus maisitheoirí taobh istigh le blianta beaga anuas. Tá na fachtóirí seo freagrach go príomha as a n-ardéifeachtúlacht fuinnimh, a n-astaíochtaí teasa íosta, agus a saolré sínte.
Úsáid:

