Cur síos
Glaoigh Linn

Gné Táirge:
1. Dimmable. Oibríonn sé le dimmers Triac agus 0-10 V.
2. IP65 rátáil ard aimsirdhíonach, oiriúnach le húsáid in áiteanna fliucha. aimsirdhíonach.
3. CRI > 90, tionchar mór amhairc.
4. Ceangal uisce-resistant. Ní ábhar imní riamh turraingí leictreacha toisc go bhfuil sé uiscedhíonach.
5. RÁTHAÍOCHTA CÁILÍOCHTA - 5 bliain ráthaíochta, saol LED Downlight de níos mó ná 50,000 uair an chloig.
| Cumhacht | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Foinse solais | SMD2835 |
| Teocht Datha(CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Voltas Ionchuir(V) | AC220-240V 50/60HZ |
| UGR | <19 |
| Cruth | Babhta |
| Dath | Bán |
Mionphictiúr:






