Cur síos
Glaoigh Linn
Gnéithe Táirge:
1. Customizable: Is féidir soilse cuasaithe stiúir a dhéanamh chun aon stíl nó timpeallacht a mheaitseáil ós rud é go dtagann siad i raon méideanna, cruthanna agus dathanna.
2. Fada buan: Tá cáil ar shoilse stiúir as saolré níos faide ná bolgáin thraidisiúnta, go minic suas le 25 huaire níos faide, rud a íslíonn an gá atá le hathsholáthar.
TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Teocht Datha(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Éifeachtúlacht lonrúil Lampa(lm/w) | 120lm/W |
| Innéacs Rindreála Dathanna(Ra) | {{0}Ra nó 95-98Ra |
| Tacaíocht Dimmer | Is féidir triac dimmable nó 0-10V dimmable |
| sliseanna stiúir | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| PF | >0.90 |
| Flicker saor in aisce, | Gan Flicker |
| Ábhar | Comhlacht Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| Voltas Ionchuir(V) | 85-265V NÓ 12V DC, 24V DC |
| Méid gearrtha amach | 68mm go 280mm |
| Trastomhas seachtrach | 85-300mm |
Íomhánna Mionsonraithe:






Úsáid:


