Cur síos
Glaoigh Linn

Gné Táirge:
1. Is iad 3000K, 4000K, agus 5000K na trí luach datha a thairgtear le soilse cuasaithe LED. Ceadaíonn an cnaipe inchoigeartaithe teocht dath CCT aistriú ó sholas órga cluthar go solas bán fuar go tapa agus éasca.
2. Tá an soilsiú breise oiriúnach le húsáid i seomraí óstáin, spásanna coitianta, seomraí folctha, seomraí itheacháin agus cistineacha.
| Cumhacht | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Flux lonrúil | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Iarratas | Teach Tráchtála Laistigh |
| Bharántas | 5 Bliana |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Voltas Ionchuir(V) | AC220-240V 50/60HZ |
| Monarcha Cumhachta(PF) | Níos mó ná nó cothrom le 0.9 |
| Teocht Oibre ( céim ) | -20~40 céim |
Pictiúr Mionsonraithe:








