
Gné:
● Ard-éifeachtúlacht an chórais suas go dtí 90lm/W
● Laghdaíonn Solas Gan caochaí an strus agus tú ag obair/maireachtáil thíos
● Cinntíonn an tiománaí ar bord i méid dhlúth breiseán 1 chéim agus suiteáil súgartha.
● Suas le 50 faoin gcéad coigilt fuinnimh i gcomparáid le downligh traidisiúnta
Sonraíocht:
| CRI | 80 |
| Uillinn bíoma (˚) | 110 |
| Comhsheasmhacht Datha (SDCM) | <6 |
| Teocht Dath | 3000K / 4000 K / 6000K |
| Lumen | 380 lm - 1700 lm |
| Dath tithíochta | Bán |
| CRI(Ra) | >80 |
| Dimmable | Níl |
| Raon voltais ionchuir (VAC) | 220 V - 240 V |
| Minicíocht ionchuir (Hz) | 50/60 Hz |
| AC/DC | AC |
| IP | IP20 |
| IK | IK02 |
| Wattage(W)(Ta 25 céim ) Rátáilte | 12W/15W/18W |
| Dimmable | Níl |
| Meáchan (pc/kg) | 0.216/0.397/0.574 |
| Ábhar Tithíochta | PC |
| Ábhar Optúil | PP |
| Teocht Oibriúcháin | -20~40˚C |
| Teocht Iarratais | 20˚C |
| Timpeallacht Stórála | -20~50˚C |
Cur síos:
Ós rud é go bhfuil downlights LED chomh éifeachtach agus durable, ní bheidh gá a athrú ar na soilse go minic. Laghdaíonn an daingneán soilsithe do chostais leictreachais go suntasach freisin. Tá na tréithe go léir a liostaítear roimhe seo i láthair le soilsiú cuasaithe le haghaidh íoslaigh neamhchríochnaithe, agus tá an suiteáil simplí.
Pictiúr Táirge:






Cad é an soilsiú is fearr le haghaidh íoslach neamhchríochnaithe?
Más íoslach garbh, neamhchríochnaithe é a fheidhmíonn go príomha mar spás stórála nó ceardlainne, ansin is dócha go mbeidh tú ag iarraidh solas a sholáthraíonn an t-infheictheacht uasta, cosúil le samhlacha a d'úsáidfeá i do gharáiste.
Cad é an soilsiú is fearr le haghaidh uasteorainn íoslach íseal neamhchríochnaithe?
Teastaíonn soilsiú cuasaithe nó soilsiú sruthlaithe ó uasteorainneacha ísle in íoslaigh. D’fhéadfadh go n-oibreodh solas mount leathshruthlaithe freisin má tá do uasteorainn beagán níos airde.
An féidir leat soilse cuasaithe a chur san íoslach?
Oibríonn soilse cuasaithe chomh maith sin sna íoslaigh mar go n-éiríonn siad as an mbealach. Tá beagnach an t-aonad ar fad laistigh den uasteorainn; Níl ach Baile Átha Troim ag taispeáint. Chun soilse cuasaithe a thonú, cuir ar lasca dimmer iad. Cruthaigh criosanna solais cuasaithe chun an soilsiú a choinneáil ach amháin sna réimsí atá uait - ní an t-íoslach ar fad.

