
Gné:
● uillinn inchoigeartaithe 15-chéim an tsolais. is féidir a bheith suite ar bhalla nó uasteorainn. Is féidir leis an LED maighdeog agus casadh le haghaidh soilsiú san áit is mó a dteastaíonn sé, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach le haghaidh uasteorainneacha fána.
● Bunaithe ar 3-uair an chloig de lá oibre, saolré 36,000 uair an chloig.
● Tairiscintí soilsiú bog a fhágann go bhfuil sé compordach féachaint ar an teilifís san oíche agus a athchóiríonn solas nádúrtha atá cosanta don tsúil agus níos fearr le haghaidh léitheoireachta.
● Is féidir an uillinn a athrú chun vertigo a chosc ó theagmháil súl.
● oiriúnach le húsáid i bhforhalla, seomraí suí, seomraí codlata, seomraí folctha, cistiní, taispeántais, taispeántais siopa, agus soilsiú maisiúcháin taobh istigh eile.
Sonraíocht:
| Cumhacht: | 12W |
| Uillinn bhíoma: | 30 céim |
| CRI: | Ra níos mó ná 90 |
| Méid poll: | Φ60~65mm/Φ80~85mm |
| Grád uiscedhíonach: | IP65 |
| Méid: | oscailt 60mm/80mm |
| Ábhar: | Alúmanam |
| méid: S: | 72x80mm/L: 92x93mm |
Cur síos:
Downlight cuasaithe uiscedhíonach 12W Spotsolas Uasteorainn Solas Uiscedhíonach Nua-Aimseartha le haghaidh Seomra Cith Seomra Maireachtála Cistine Dhíon
Pictiúr Táirge:






Áirítear ar an bpacáiste stiúir amháin. Solas i bhfolach
Níl san áireamh ach an t-ábhar pacáiste thuasluaite; nach bhfuil táirgí eile.
Nóta: Mar gheall ar thaispeántais éagsúla agus coinníollacha éadroma, d'fhéadfadh dath na míre sa phictiúr a bheith beagán difriúil ón mír iarbhír. móide /- 1-3 cm d'earráid tomhais ceadaithe.

