Cur síos
Glaoigh Linn

Cur síos ar an Táirge
Sonraíocht
| Feidhmíocht: | 60W |
| leictreacha. fachtóir cumhachta: | 0.99 |
| Teannas: | 220-240VAC |
| Minicíocht: | 50-60Hz |
| An slí amach: | 25-42V DC // 1200mA |
| Aicme cosanta: | II |
| Samsung SMD2835 | |
| teocht datha: | Teocht datha inchoigeartaithe 2700K - 6500K |
| Innéacs rindreála dathanna: | 85 |
| Flosc lonrúil: | 7500 lm |
| Éifeachtúlacht éadrom: | 125lm/W |
| Cumhacht stiúir: | 130lm/W |
| Éifeachtúlacht fuinnimh 2021 (UE-1369/2017): | A móide |
| Éifeachtúlacht fuinnimh 2023 (UE-2019/2015): | D |
| uillinn bhíoma: | 110 céim |
| Cineál lionsa: | Tréshoilseach |
| Úsáid: | Laistigh |
| Cosaint IP: | IP44 |
| Fachtóir cumaisc: | UGR 17 |
| Ábhar: | alúmanam, ríomhaire |
| Suiteáil: | Suiteáil |
| Toisí: | 65×240mm |
| toisí gearrtha: | 200mm |
| Airde: | 65mm |
| Leathan: | 240mm |
| Fad: | 240mm |
| Trastomhas: | Ø240mm |
| Meáchan: | 0.99kg |
| Fráma: | Bán |
| Tiománaithe: | LIFUD |
| uaireanta oibriúcháin: | 50,000 uair |
| Ráthaíocht: | 5 bliana |
| Prótacal tástála: | CE & RoHS, TÜV |
| Branda: | LIFUD |
| chomhpháirt branda | SAMSUNG |
Pointí Aibhsithe
-
Cosaint súile
-
Soilse dimmable
-
Coigilteas fuinnimh suas le 85 faoin gcéad
-
Spásanna dim chun an ambiance a shaincheapadh
-
Le dearadh caol agus caighdeánach
-
Nuashonruithe éasca cibé áit solas cáilíochta
Taispeántas Íomhá Mionsonraithe









Nós Imeachta Iomlán

Taispeáin Feidhmchlár

