
Gné:
● Gile Dea ( 200lm ), 20W Athsholáthair
● Cool-Lá-Te – Teocht Datha, Ard-CRI (os cionn 80)
● Ardchaighdeáin, Ard-Gile Epistar 15x SMD2835 LED Chip
● Coigilt Fuinnimh 85 faoin gcéad, Tomhaltas Ísealchumhachta ( 3W )
● 5 Bliain! Ráthaíocht, Saolré fada (os cionn 30.000 uair), CE, RoHS
● Flickerfree LED
Sonraíocht:
| TEMPAÍ DATH AR FÁIL | Cool-Lá-Te |
| FLUX lonrúil | 200lm |
| WATTAGE | 3W |
| CINEÁL SOICÉID | Painéal |
| DIMMABLE | tá |
| DATH AN MÍR | Bán |
| CRI | 83 |
| LUMENS WATTAGE | 67lm/w |
Cur síos:
Comhionann le sean-Solas Gealbhruthach 20W, ag tairiscint gile den chineál céanna ag baint úsáide as thart ar 8ú den chumhacht. Úsáideann an solas painéil faoi stiúir bhabhta seo 85 faoin gcéad níos lú fuinnimh ná an sean-bholgán bunaidh agus maireann sé 30 uair níos faide. Chomh maith leis sin, murab ionann agus coigilteoirí fuinnimh caighdeánach, níl mearcair agus lasca ar an toirt sa Solas LED seo. A bhuíochas leis an Ardchaighdeán, Ard-Gile Epistar 15x SMD2835 LED Chip tá an Painéal LED Light seo ar cheann de na roghanna is fearr seachas an sean-Solas 20W. Dimmable.
Pictiúr Táirge:







