Cur síos
Glaoigh Linn

Cur síos ar an Táirge
Roghnú teocht dath simplí le lasc DIP comhtháite, 3000K/4200K/5700K
Cruth comhlacht alúmanaim bás-theilgthe atá marthanach
Imlíne iomlán 103mm, gearrtha amach 92mm
Airgead satin nó bailchríoch cóta spraeála bán stylish
Roghanna maidir le dath accent: Tá trí fháinne ar leith ar fáil: (Black S9041 BK RING), (Satin Nicil S9041 SN RING), agus (Silver S9041 SL RING).
síneadh agus plug-in chiumhais tosaigh rian leanúnach leanúnach rianaitheoir LED dimmable
Dé-óid stiúir SMD le leibhéal ard éifeachtúlachta agus diffuser plaisteach opal maith
Sonraíocht
| Teicneolaíocht Soilsiú | stiúir |
| Voltas | 250V |
| Dath | Bán |
| Méid Gearr Amach | 92mm |
| Teocht Dath | Trí Dath |
| Wattage | 10W |
| Lumens | 850 - 1000lm |
| Limistéar Suiteála | Laistigh |
| Cineál | Downlight faoi stiúir |
Pointí Aibhsithe
- Comhéadan cumhachta sábháilte
- Éasca a shuiteáil agus a dhíchóimeáil
- Oiriúnach le húsáid ar fud an domhain
- Éifeachtúlacht frithchaiteora: gan scáth
- 80 faoin gcéad coigilt fuinnimh agus neamhdhíobhálach don chomhshaol
- Suiteáil éasca, gan aon chothabháil ag teastáil, tiománaí seachtrach.
Taispeántas Íomhá Mionsonraithe















Taispeáin Feidhmchlár



