Gnéithe Táirge:
1. Déanann cúl greamaitheach an stiall go bhfuil sé simplí é a ghreamú de bhallaí, caibinéid agus seilfeanna. Má ghearrtar an stiall go fad, is féidir leat é a chur in áit ar bith. Déanann sé seo sármhaith le haghaidh soilsiú accent i go leor comhthéacsanna.
2. Caomhnaíonn soilse stiúir cumhacht, rud a fhágann gur rogha maith iad do thomhaltóirí atá feasach ar fhuinneamh. Maireann soilse stiallacha stiúir níos faide agus úsáideann siad níos lú fuinnimh ná bolgáin ghealbhruthacha.
TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 10W in aghaidh an mhéadair |
| Rátáil IP | IP40 nó IP65 uiscedhíonach |
| Voltas ionchuir | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 110-120lm/W |
| Méid | 5000*5mm, Leithead 5mm |
| Teocht Datha(CCT) | Dearg, Gorm, Glas, Buí |
| Ábhar | PVC + LED |
| Uillinn bhíoma | 120 céim |
| Saolré | 50000 uair an chloig |
Íomhánna Mionsonraithe:






Úsáid:


Feabhsaíonn soilse stiallacha décor baile aon tionscadal décor tí. Is féidir iad a úsáid mar bhalla accent i do seomra suí, faoi soilsiú comh-aireachta i do chistin, nó soilse oíche i linbh seomra leapa. Trí fhad agus dath an stiall a shaincheapadh, is féidir leat stíl shainiúil a chruthú a fhágann go seasfaidh do mhaoin amach.
Tá an-tóir ar soilsiú imeachtaí ag baint úsáide as soilse stiallacha faoi stiúir. Is féidir leo fáiltiú bainise rómánsúil nó ceiliúradh lá breithe a dhéanamh ildaite agus spreagúil. Tá siad simplí le suiteáil agus le bearrtha go fad, rud a fhágann gur modh costéifeachtach iad chun do chéad imeacht eile a mhaisiú.
