TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 10W in aghaidh an mhéadair |
| Rátáil IP | IP40 nó IP65 uiscedhíonach |
| Voltas ionchuir | 85-265V nó 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 110-120lm/W |
| Teocht oibre | -20 céim ~ 50 céim |
| Méid | 5000*5mm, Leithead 5mm |
| Teocht Datha(CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, Dearg, Gorm, Glas, Buí |
| stiúir | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Ábhar | PVC + stiúir |
| Uillinn bhíoma | 120 céim |
| Saolré | 50000 uair an chloig |
| Bharántas | 5 bliana |
| Deimhnithe | TÜV, CE, ROHS |
| Rialú | Cianrialú |
Íomhánna Mionsonraithe:

Gnéithe Táirge:
1. Tá na gnéithe seo a leanas ag an stiall stiúir faoi stiúir an tsolais reatha: 1. Tá sé solúbtha agus is féidir é a ghearradh ar aon fhad feadh an mharc gearrtha ordaithe gan na soilse a ghortú. Is PCB solúbtha an t-ábhar a úsáidtear chun an stiall a dhéanamh.
2. Ceadaíonn an stiall stiúir solas reatha don stiall stiúir solas reatha raon leathan dathanna a thaispeáint trí stiúir glas, gorm agus dearg a chomhcheangal. Tá an fheidhm seo oiriúnach do théamaí bríomhara, do pháirtithe agus do mhaisiúcháin toisc go ligeann sé d'úsáideoirí éifeachtaí soilsithe dinimiciúla a chruthú.


Tá cineál amháin de tháirge soilsithe LED ag rith stiall stiúir éadrom, ar a dtugtar freisin stiall stiúir chasing. Cruthaíonn sé an éifeacht reatha nó tóraíochta trí ghrúpaí LED a chur ar siúl agus as a chéile. Is iad soilsiú feithicleach, cláir chomharthaí margaíochta, agus soilsiú ailtireachta ach cuid de na húsáidí coitianta go leor don éifeacht seo, rud a ghineann seó soilsithe bríomhar agus buailte.
Úsáid:

1. Sa tionscal gluaisteán, úsáidtear stiall stiúir faoi stiúir éadrom go forleathan le haghaidh soilsiú taobh istigh agus taobh amuigh, chomh maith le ceannsoilse agus taillights. Ní hamháin go bhfeabhsaítear aeistéitic na feithicle leis an éifeacht chase dinimiciúil ach cuireann sé lena saintréithe sábháilteachta freisin trína dhéanamh níos infheicthe.
2. Cláir chomharthaí d'fhógraí laistigh agus lasmuigh: Is minic a úsáideann cláir chomharthaí le haghaidh malls siopadóireachta, amharclanna scannán agus bialanna stiallacha stiúir éadroma reatha. Mar gheall ar an iarmhairt dhinimiciúil sa tóir, bíonn an clár comharthaí níos mealltaí agus níos suntasaí.
3. Úsáideann soilsiú ailtireachta, lena n-áirítear an ceann atá le feiceáil ar aghaidheanna foirgneamh, droichid, agus i bpáirceanna, úsáid fhorleathan as stiall stiúir éadrom reatha. Cruthaítear radharcanna iontacha ag an iarmhairt dhinimiciúil chasing, a chuireann le háilleacht agus le háilleacht na hailtireachta.
