Gnéithe Táirge:
1. Tá 50 vata cumhachta acu, atá go leor chun aon tobair nó linn snámha a lasadh. Ina theannta sin, tá siad go hiomlán uiscedhíonach, dá bhrí sin iad a úsáid tumtha in uisce atá sábháilte.
2. Is é an éagsúlacht dathanna is féidir leis na soilse seo a tháirgeadh ná réalta fíor an seó. Roghnaigh ó raon leathan de roghanna datha súlmhar chun atmaisféar do ghné uisce a athrú go hiomlán.
TáirgeSonraíocht:
| Rátáil IP | IP68 uiscedhíonach |
| Voltas ionchuir | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80R |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 110-120lm/W |
| Cumhacht | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Feidhm | RGB+CCT Athrú+dimming |
| Teocht datha | RGBW |
| Ábhar | Alúmanam + PMMA |
| Uillinn bhíoma | 120 céim |
| Rialú | Cianrialú |
Íomhánna Mionsonraithe:





Úsáid:

Cén áit, mar sin, a bhfuil na soilse seo úsáideach? Tá go leor roghanna ann. Déan do thobar gairdín níos drámatúla nó soillsigh do linn sa chúlchlós le haghaidh snámh san oíche. D'fhéadfaí na soilse seo a úsáid fiú le taispeáint uisce iontach nó gnáthamh snámha comhordaithe a sholáthar.
