Cur síos
Glaoigh Linn
Gnéithe Táirge:
1. Roghanna Dath RGB: Le 7 rogha datha statacha agus 3 dhinimiciúla an bholgáin, beidh do linn snámha thar a bheith ildaite agus tarraingteach fiú san oíche. Tabhair faoi deara le do thoil nach féidir leat an solas linn snámha 12V LED seo a úsáid le córas 120V.
2. Coigilteas fuinnimh: ídíonn an solas linn snámha RGB 85 faoin gcéad níos lú fuinnimh ná soilse linne 350W-550W agus é ag táirgeadh ultra-gile cosúil leis na soilse sin. Déanann sé é seo trí úsáid a bhaint as sliseanna ard-chaighdeán 60W LED. Mar thoradh air sin, tá gá le níos lú fuinnimh chun aschur solais soothing, comhsheasmhach a tháirgeadh.
TáirgeSonrach:
| Cumhacht | 12W 18W 24W 30W 40W |
| Teocht Datha(CCT) | 3000-6000K |
| Foinse Solais | stiúir |
| Tacaíocht Dimmer | Tá |
| Seirbhís réitigh soilsithe | Suiteáil Tionscadail |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| Voltas Ionchuir(V) | AC/DC 12V/24V |
| Lampa Flosc lonrúil(lm) | 120lm/w; 140lm/w; 160lm/w |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Teocht Oibre ( céim ) | -20~45 |
Íomhánna Mionsonraithe:




Úsáid



