Gné:
1. Is córas soilsithe é Solas Gairdín Bóthair na Gréine nach bhfuil chomh díobhálach don chomhshaol agus a úsáideann fuinneamh na gréine chun limistéir phoiblí a ghealú.
2. Tá an gléas ceannródaíoch seo costéifeachtach agus tíosach ar fhuinneamh, rud a fhágann gur rogha iontach é do bhardas atá ag iarraidh a dtionchar ar an gcomhshaol a laghdú trína lorg carbóin a laghdú.
3. Is rogha soilsithe iontaofa agus sorochtana é an Solas Gairdín Bóthair Gréine ar féidir é a úsáid in aon timpeallacht lasmuigh mar gheall ar a-struchtúr fada agus a nós imeachta suiteála simplí.
Sonraíocht:
| Teocht Datha (CCT) | 3000K 6000K |
| Éifeachtúlacht lonrúil(lm/w) | 140 LM/S |
| Cumhacht | 50W, 150W, 200W |
| Uiscedhíonach | IP66 uiscedhíonach |
| sliseanna stiúir | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Ábhar | Alloy Alúmanam + Lionsa PC |
| Painéal Gréine | Cill sileacain mhonacrystalline |
| Ceallraí | Ceallraí litiam 12V |
| PF | 0.9 |
| Bharántas | 3 bliana |
| Am muirir | 7 n-uaire |
| Am scaoilte | Múnla a shábháil: 3-5 lá na coise tinne |
| Modh Oibre | Braiteoir PIR |
Íomhánna mionsonraithe:



Úsáid:


Maidir linne:
Is cuideachta aitheanta í Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Teo a dhearann, a fhorbraíonn, a dhéanann, agus a dhíolann earraí ardteicneolaíochta, lena n-áirítear táirgí soilsithe LED. D'oscail an gléasra ina n-oibrímid i 2010 agus tá sé i Shenzhen.
Ár seoladh
3ú Urlár, 5ú Foirgneamh, Páirc Tionscail Hebei, Pobal Hualian, Dúiche Longhua, Shenzhen, an tSín
R-phost

