Gnéithe Táirge:
1. Saolré fada: Tá soilse stiúir ar a dtugtar as a gcuid fad saoil. Tá saolré níos mó ná 50,000 uair an chloig ag an solas éigeandála LED seo, agus is ionann é sin agus breis is cúig bliana d’úsáid leanúnach.
2. Lascadh uathoibríoch: Cuireann an ceallraí in-athluchtaithe sa solas éigeandála LED seo ar siúl go huathoibríoch nuair a bhíonn briseadh cumhachta ann, ag cinntiú go bhfuil solas cúltaca agat nuair is mó a bhíonn sé de dhíth ort.
TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 24W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Am Éigeandála | 3h |
| Teocht Datha(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Tacaíocht Dimmer | Is féidir triac dimmable nó 0-10V dimmable |
| Ábhar | Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| Uiscedhíonach | Ip44 |
| Clúdach Fráma | Bán |
| Voltas Ionchuir(V) | 85-265V NÓ 12V DC, 24V DC |
Íomhánna Mionsonraithe:




Is é an solas éigeandála 600x600 LED ná solas painéil uasteorainn atá deartha chun gníomhú mar sholas cúltaca i gcás briseadh cumhachta. Tá sé feistithe le ceallraí in-athluchtaithe a thosaíonn nuair a bhíonn cliseadh cumhachta ann. Is painéal dronuilleogach-chruthach é a thomhaiseann 600x600mm agus tá tiús 9mm aige. Tá an solas éigeandála LED seo éasca le suiteáil agus tagann sé i raon teochtaí dath, lena n-áirítear bán fionnuar, bán te, agus bán nádúrtha.
Is réiteach soilsithe atá tíosach ar fhuinneamh, marthanach agus inacmhainne é an solas éigeandála 600x600 LED atá oiriúnach do shuíomhanna tráchtála agus cónaithe éagsúla. Tá sé éasca a shuiteáil agus táirgeann gile ard, rud a fhágann gur solas cúltaca den scoth é i gcás briseadh cumhachta.
Úsáid:


Ospidéil: Is féidir le briseadh cumhachta a bheith tubaisteach in ospidéil. Soláthraíonn an solas éigeandála 600x600 LED soilsiú cúltaca i gcás teip cumhachta, ag cinntiú nach gcuirtear isteach ar nósanna imeachta leighis.
