Gnéithe Táirge:
1. Ard-luminosity: Cuireann na soilse seo soilsiú geal agus cothrom ar fáil, rud a chinntíonn infheictheacht i gcás éigeandála. Tá siad ar fáil i dteocht dath difriúil agus leibhéil gile, rud a ligeann duit an ceann is fearr a oireann do do chuid riachtanas a roghnú.
2. Fada buan: Tá saolré fada ag soilse éigeandála painéil chomhréidh faoi stiúir, rud a cheadaíonn úsáid fadtéarmach gan gá le hathsholáthar nó cothabháil go minic.
TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 24W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Am Éigeandála | 3h |
| Teocht Datha(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| CCT | 3 CCT inchoigeartaithe |
| Éifeachtúlacht lonrúil Lampa(lm/w) | 120lm/W |
| Innéacs Rindreála Dathanna(Ra) | {{0}Ra nó 95-98Ra |
| Tacaíocht Dimmer | Is féidir triac dimmable nó 0-10V dimmable |
| Ábhar | Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| Voltas Ionchuir(V) | 85-265V NÓ 12V DC, 24V DC |
Íomhánna Mionsonraithe:




Is cineál córais soilsithe iad soilse éigeandála painéil chomhréidh stiúir atá deartha go speisialta chun foinse soilsithe iontaofa agus éifeachtach a sholáthar le linn bristeacha cumhachta nó cásanna éigeandála. Tá na soilse seo feistithe le ardteicneolaíocht stiúir a thairgeann soilsiú geal agus fiú agus ag caitheamh fíorbheagán fuinnimh. Sa bhlag seo, tabharfaimid isteach gnéithe agus feidhmchláir an chórais soilsithe nuálaíoch seo.
Úsáid:


1. Tithe: Is féidir leis na soilse seo foinse iontaofa soilsithe a sholáthar le linn briseadh cumhachta, rud a chinntíonn sábháilteacht agus compord duit féin agus do theaghlach.
2. Oifigí: Is féidir soilse éigeandála painéil stiúir a shuiteáil i hallaí, seomraí comhdhála, agus spásanna pobail eile chun infheictheacht agus sábháilteacht a chinntiú le linn éigeandálaí.
3. Ospidéil: I gcás briseadh cumhachta, is féidir leis na soilse seo soilsiú riachtanach a sholáthar do ghairmithe leighis oibriú agus aire a thabhairt d'othair.
4. Scoileanna: Tá na soilse seo ríthábhachtach chun sábháilteacht na mac léinn agus na foirne a chinntiú le linn éigeandála.
