
Cur síos ar an Táirge
Tairgtear downlight dimmable le bolgán stiúir 4 orlach a tharraingíonn 10W agus is féidir 650 lumens a tháirgeadh. Mar gheall ar a uillinn bhíoma ultrawide, cumas chun dath a rindreáil, saolré fada, agus éifeachtacht oibriúcháin, an downlight LED níos fearr ná downlights halaigine traidisiúnta i dtéarmaí éifeachtacht fuinnimh agus dáileadh solais.
Sonraíocht
| Ainm branda | BENWEI |
| Táirge | Soilsiú cuasaithe faoi stiúir 4 orlach dimmable |
| Ábhar | Alúmanam |
| Cumhacht | 10W |
| lonrúil | 240LM |
| Cumhacht | 12W |
| Flux lonrúil | 650LM |
| CCT | 3000K/4000K/6000K |
Pointí Aibhsithe
- Suiteáil éasca
- NÍL láthair dorcha
- Coigilt fuinnimh
- Lionsa uillinn ultra-leathan
- Sliseanna faoi stiúir préimhe
Taispeántas Íomhá Mionsonraithe









Nós Imeachta Iomlán

Taispeáin Feidhmchlár

Suiteáil
Tá gá le nósanna imeachta simplí chun an solas solais dimmable LED seo a shuiteáil, lena n-áirítear an fhoinse cumhachta a mhúchadh sula mbaintear an sean-soilse ón daingneán.
Ní mór an cónascaire a chur isteach sa soicéad ansin nuair a bheidh an cuibheoir casta isteach ann.
Cuir an turas dimmable downlight LED i bhfeidhm.
Bí cinnte go bhfuil do dimmer comhoiriúnach lenár downlight LED dimmable ionas gur féidir é a dimmed i gceart. Ní mór duit an lámhleabhar treoracha a léamh chun tuilleadh eolais a fháil. Mura bhfuil tú in ann tú féin a shuiteáil, caithfidh tú labhairt le leictreoir.
