
Gné Táirge:
1. Trí úsáid a bhaint as an solas deimhnithe ETL agus Energy Star seo, nach bhfuil de dhíth ach 13.5W chun an méid céanna solais a tháirgeadh le bolgán gealbhruthach 75W, is féidir leat suas le $1082.4 in aghaidh an tacair a shábháil thar a shaolré fada 40,000-uair an chloig. . Ina theannta sin, tá gloine dhaite aige a laghdaíonn glare agus scratch-resistant.
2. Tá an solas faoi stiúir seo foirfe d'uasteorainneacha nach féidir leo tacaíocht a thabhairt do thithíocht toisc nach bhfuil de dhíth air ach 2 orlach de spás síleála. Coinníonn na gearrthóga earrach miotail an solas go daingean chun suiteáil agus marthanacht a ráthú.
3. Cuireann a naisc uathúla uiscedhíonach fireann agus baineann ar chumas dó feidhmiú go maith i dtimpeallachtaí tais. Mar gheall ar a rátáil IC, is féidir leis an lampa seo a bheith i dteagmháil le insliú gan riosca róthéamh agus tine a adhaint.
4. Tá maolú 100 faoin gcéad -10 faoin gcéad mín agus comhoiriúnacht le formhór na dimmers ar an margadh go bhfuil sé simplí a chruthú ar an ambiance mian leat. Déanann uillinn CRI80 móide agus 1100 bhíoma an tsolais seo oiriúnach le húsáid i seomraí folctha, cistineacha agus íoslaigh.
5. Is féidir an solas seo a chur leis na struchtúir atá ann cheana féin chomh maith le tionscadail tógála agus athmhúnlaithe nua. Síneann an corp solais alúmanaim an saolré 40,000-uair an chloig agus tagann sé le 5-bharántas bliana.
| Dath | 5000K Solas an lae |
| Foirm daingneáin éadrom | Cuasaithe |
| Cineál Seomra | Cistin, Seomra Folctha, Seomra Leapa, Seomra Maireachtála, Oifig Baile, Seomra Bia |
| Cumhacht | 13W |
| Flux lonrúil | 140LM/S |
| Voltas | 85-265V |
| Ábhar | Alúmanam |
| Foinse Solais | SMD2835 |
| Bharántas | 5 Bliana |
Mionphictiúr:





