
Gné Táirge:
1. Is féidir leat a roghnú idir 5000K iontach bán, 2700K bán fionnuar, 3000K bog bán, 3500K nádúrtha bán nó 2700K bán te ag baint úsáide as an lasc ar gach restroom faoi stiúir síos solas. Chun an soilsiú foirfe a aimsiú do do sheomra, is féidir leat teocht dath na soilse uasteorainn i do theach a athrú trí chúig shuíomh éagsúla.
2. Solas cuasaithe LED go hiomlán le chéile le cluaisíní miotail le haghaidh bailchríoch sruthlaithe go síleáil agus cuibheoir bonn E26 scriúdaithe isteach. Is féidir leat costas do shoilsiú cuasaithe a ghearradh láithreach trí infheistíocht a dhéanamh i soilse tuilte LED atá tíosach ar fhuinneamh.
3. Chun an luminance a athrú, bain úsáid as gné dimming réidh an downlight. Is féidir an táirgeadh a laghdú ó 100 faoin gcéad go 10 faoin gcéad. Toisc go bhfuil rátáil suíomh fliuch acu, tá na soilse cuasaithe LED seo oiriúnach le haghaidh athmhúnlú, tarr, sceimhleacha, cithfholcadáin, agus aon suíomh laistigh nó lasmuigh.
4. Deartha le saolré 50,000-uair an chloig, rud a fhágann nach mbeidh gá le hathsholáthar do na 45 bliana ina dhiaidh sin. Is féidir leat do scíth a ligean faoi do shoilse a athsholáthar mar is féidir le soilse stiúir maireachtáil deich n-uaire níos faide ná gnáth-bholgáin solais cuasaithe déanta as ábhar gealbhruthach. Bain úsáid as i do seomra suí, limistéar itheacháin, closet, íoslach, póirse, garáiste agus go leor eile.
5. Le lasc inchoigeartaithe teocht datha 5 cct ceangailte le gach daingneán, soláthraíonn soilse síos seomra folctha soilsiú taobh istigh den scoth gan aon spochadh, moill nó saincheisteanna. Is féidir aon daingneán soilsithe folaithe faoi stiúir a shuiteáil go héasca.
| Wattage | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Ionchur(AC) | 120V |
| Ábhar | Alúmanam & AcrylW/33W/40Wlic |
| Treo Solais | Downlight |
| Teocht Dath | Thart ar 3000K Solas Te |
| Innéacs Rindreála Dath | >90 |
| Úsáidí Sonracha | Cistin, W / BALCÓIN, Folctha, Seomra Leapa, Baile |
| Úsáid Laistigh / Lasmuigh | Amuigh, taobh istigh |
| Foinse Cumhachta | AC |
Mionphictiúr:





