Gnéithe Táirge:
1. Dimmable: Is é an príomhthréith de downlights LED le cumais dimming a gile inathraithe. Feidhmíonn an fheidhm seo go han-mhaith chun réigiúin shonracha a threisiú nó chun an giúmar a shocrú i spás.
2. Solas Te: Mar gheall ar an solas te a tháirgtear trí shoilse stiúir dimmable, tá cuma níos géire ar spás. Cuidíonn an fheidhm seo le suíomh a bhunú atá fabhrach don obair, don fhoghlaim nó don fhóillíocht.
TáirgeSonraíocht:
| Cumhacht | 15W |
| Teocht Datha(CCT) | RGBW |
| Éifeachtúlacht lonrúil Lampa(lm/w) | 120lm/W |
| Innéacs Rindreála Dathanna(Ra) | {{0}Ra nó 95-98Ra |
| Tacaíocht Dimmer | Is féidir triac dimmable nó 0-10V dimmable |
| Ábhar | Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| PF | 0.95 |
Íomhánna Mionsonraithe:




Is rogha choitianta é downlights LED le haghaidh soilsiú comhaimseartha, go háirithe i dtithe agus i ngnólachtaí. Tá siad ceaptha le bheith ina bhfoinsí solais an-éifeachtacha fadtéarmacha a d’fhéadfadh leictreachas a shábháil. Tá níos mó agus níos mó tóir ar shoilse stiúir dimmable le blianta beaga anuas. Tá forbhreathnú ar shaintréithe, buntáistí agus úsáidí soilse faoi stiúir dimmable ar fáil san Airteagal seo.
Úsáid:


