gné:
1. Suiteáil éasca: Tá an solas éasca a shuiteáil agus tagann sé leis na crua-earraí riachtanacha go léir, rud a fhágann go bhfuil an próiseas suiteála saor ó strus.
2. Gile ard: In ainneoin a thomhaltas ísealchumhachta, seachadann an solas uasteorainn solas geal agus aonfhoirmeach a shoilsíonn gach cúinne den seomra.
3. Roghanna dimmable: Tagann roinnt samhlacha den Solas Uasteorainn Babhta LED le roghanna dimmable, rud a ligeann duit gile an tsolais a choigeartú de réir do rogha féin.
Sonraíocht:
| Cumhacht | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Teocht Datha(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Éifeachtúlacht lonrúil Lampa(lm/w) | 120lm/W |
| Innéacs Rindreála Dathanna(Ra) | {{0}Ra nó 95-98Ra |
| Tacaíocht Dimmer | Is féidir triac dimmable nó 0-10V dimmable |
| sliseanna stiúir | SMD2835% 2c Epistar% 2c Samsung% 2c Osram |
| Ábhar | Alúmanam + clúdach ríomhaire |
| saolré (uaireanta) | 50000 |
| Clúdach Fráma | Bán |
| Voltas Ionchuir(V) | 85-265V NÓ 12V DC, 24V DC |
| Méid gearrtha amach | 68mm go 280mm |
| Trastomhas seachtrach | % 7b% 7b0% 7d% 7dmm |
| PFName | >0.90 |
Íomhánna Mionsonraithe:





Tar éis úsáid fadtéarmach, tá an leibhéal tanúcháin solais fós an-íseal.
Úsáid:

Fúinn:


CCanna:
1. Cad ba cheart dom a dhéanamh má fuair mé táirge lochtach/mícheart/ar iarraidh?
A: Déan teagmháil linn le do thoil tríd an gcomhrá ardán le haghaidh socrú breise.
2.An bhfuil seomra taispeána/siopa miondíola agat ar féidir liom cuairt a thabhairt air agus a cheannach ar an láthair?
A: Is le haghaidh féinbhailithe amháin atá ár stóras, níl aon amharc air. Go cineálta ordú ar líne.
3. An dtugann tú ráthaíocht do na táirgí?
A: Sea, cuirimid 2-5 bliana bharántas ar fáil dár dtáirgí.
