
Gné:
● Tá teicneolaíocht backlit LED aige le doimhneacht caol 30mm
● Tá lúb breiseán agus súgartha aige i lúb amach an tiománaí ar leagan aschur seasta
● Tagann sé le fráma alúmanam bán le diffuser TPb
Sonraíocht:
| Dath | Bán |
| Dimmable | Níl |
| Cineál Lampa | Solas faoi stiúir |
| Dath Éadrom | 4000K |
| Lumens | 2800lm |
| Wattage | 31W |
| Raon | Painéal uasteorainn stiúir |
| Gearradh amach | 595mm x 595mm |
Cur síos:
Seo soilse faoi stiúir cearnach árasán 595mm x 595mm Standard 31W 4000K 2800lm IP20 Solas Uasteorainn i Bán, oiriúnach le haghaidh soilsiú uasteorainn.
Le blianta fada anuas níl ach rogha amháin ann le haghaidh oifigí tráchtála agus réimsí gaolmhara, anois tá céad rogha nua ann.
Soláthraíonn soilse árasán faoi stiúir cearnach an rogha iontach eile do luminaires modúlach fluaraiseacha cuasaithe a úsáidtear in oifigí agus go leor feidhmeanna tráchtála.
Tá sé mar chuid den raon soilse faoi stiúir cearnach cothrom. Is é an painéal comhréidh LED seo an rogha eile a shábhálann costais do luminaires fluaraiseacha le haghaidh úsáide baile nó tráchtála.
Pictiúr Táirge:






Má tá na hearraí a d'ordaíonn tú i stoc agus má dhéantar an t-ordú roimh 1.00pm, is féidir seachadadh a dhéanamh laistigh de 1-2 lá oibre. Mura bhfuil na hearraí i stoc, cuirfimid in iúl duit trí ríomhphost cé chomh fada a thógfaidh sé nó iarrfaimid do dheimhniú má tá aga tionscanta fada ann.
Tuairisceáin
Cuirimid 30-tuairisceáin lae ar fáil le haghaidh earraí nach bhfuil uait - seol ríomhphost chugainn le do thoil chun uimhir thuairisceáin a iarraidh a chaithfear a lua nuair a sheolfar na hearraí ar ais. Maidir le míreanna lochtacha nó earraí a ndearnadh damáiste dóibh faoi bhealach, cuir é sin in iúl duit trí ríomhphost, agus cuirfear uimhir thuairisceáin chuí ar fáil.
