TáirgeSonraíocht:
| Tacaíocht Dimmer | Tá |
| Seirbhís réitigh soilsithe | Soilsiú agus dearadh ciorcad |
| saolré (uaireanta) | 35000 |
| Voltas Ionchuir(V) | DC 12V/24V |
| Cumhacht | Uasmhéid 7.5W/M |
| Soilse QTY | 60LEDS / Méadar |
| Ábhar Stráice | PCB Bán Solúbtha |
| Foinse Solais | SMD5050 LED 4IN1 sliseanna |
| Toise | 5000*12*2.3mm |
| Dath stiúir | RGB+Bán Te; RGB+Fuar Bán |
| Leibhéal IP | IP20/IP65/IP66/IP67/IP68 |
| Deimhnithe | CE, RoHS |
príomhtheicneolaíochtaí táirge

1. IP66 Rátáil uiscedhíonach: Tá an solas stiall stiúir seo go hiomlán sábháilte ó dheannach agus scairdeanna uisce láidir ós rud é go bhfuil rátáil IP66 aige. Déanann sé seo iontach é le húsáid lasmuigh in aon aimsir.
2. Dearadh Solúbtha: Is féidir an stiall stiúir a lúbadh, agus mar sin tá sé éasca a bheith oiriúnach timpeall coirnéil, cuair, agus cruthanna eile. Déanann sé seo an chuma ar an éifeacht soilsithe réidh agus seasta.
3. Ard-gile: Tá an lampa stiall stiúir geal go leor, ionas gur féidir é a úsáid le haghaidh soilsiú utilitarian agus ornáideach.
4. Tíosach ar Fhuinneamh: Is rogha iontach é an Solas Stráice LED Solúbtha IP66 le haghaidh soilsiú toisc go n-aithnítear teicneolaíocht LED as níos lú fuinnimh a úsáid.
5. Saolré Fada: Ar an meán, maireann an solas stiall stiúir seo thart ar 50,000 uair an chloig, rud a chiallaíonn go gcuirfidh sé solas seasta, leanúnach ar fáil duit ar feadh na mblianta.

Úsáid


Ár gcuideachta
Bunaíodh Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Teo i 2010. Is fiontar náisiúnta ardteicneolaíochta é a chomhtháthaíonn dearadh, T&F, táirgeadh agus díolachán táirgí soilsithe laistigh agus lasmuigh agus is féidir OEM, ODM a dhéanamh freisin.





