TáirgeSonraíocht:
| Faoi stiúir Qty | 120 faoi stiúir/m |
| Teocht Dath | 3000K,4000K,6000K |
| Leithead PCB | 8mm, 5mm |
| CRI | 80R |
| Cumhacht | 12W |
| Voltas | DC 12V/24V |
| Fad Gearradh | 2.5cm/5cm |
| Bharántas | 3 Blianta |
príomhtheicneolaíochtaí táirge

Ritheann stiallacha solais stiúir ar 12v DC, ar leibhéal ísealchumhachta é a fhágann go bhfuil siad sábháilte le húsáid i go leor cásanna. Déanann an voltas íseal seo rogha mhaith dóibh do theaghlaigh agus do chuideachtaí atá ag iarraidh fuinneamh a shábháil mar go dteastaíonn níos lú leictreachais uathu.
Is féidir iad a úsáid chun gnéithe ailtireachta a aibhsiú, spásanna lasmuigh a dhéanamh níos tarraingtí, nó éifeachtaí amhairc iontacha a chruthú in ionaid tráchtála nó siamsaíochta.

Úsáid


2. Soilsiú lasmuigh: Is féidir leat stiallacha solais LED a úsáid chun deiceanna, patios, nó siúlóidí lasmuigh a lasadh. Tá siad resistant uisce freisin. Is féidir leat iad a úsáid freisin chun dath a sholáthar do spásanna lasmuigh do chóisirí nó chun-le chéile.
3. Soilsiú le haghaidh gluaisteán: Is féidir le stiallacha solais faoi stiúir cuma níos fearr a dhéanamh ar an taobh istigh nó ar an taobh amuigh de ghluaisteáin trí iad a dhéanamh níos éasca le feiceáil agus cuma sleek, nua-aimseartha a thabhairt dóibh.
4. Taispeántais stórais: Úsáideann siopaí go leor stiallacha solais LED chun aird na gcustaiméirí a fháil agus táirgí a thaispeáint ar bhealach a fhágann go bhfuil siad tarraingteach.
5. Áiteanna spraoi: Is teicníocht tóir é stiallacha solais stiúir chun barraí, clubanna, amharclanna agus hallaí ceoil a dhéanamh níos suimiúla.
Is réiteach ilúsáideach agus tíosach ar fhuinneamh iad stiallacha solais LED chun go leor réimsí éagsúla a lasadh. Le n-
Ár gcuideachta
Bunaíodh Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Teo i 2010. Is fiontar náisiúnta ardteicneolaíochta é a chomhtháthaíonn dearadh, T&F, táirgeadh agus díolachán táirgí soilsithe laistigh agus lasmuigh agus is féidir OEM, ODM a dhéanamh freisin.





