gnéithe táirge




Tá sé an-solúbtha agus is féidir é a lúbadh, a ghearradh agus a dhéanamh gan stró. Luíonn sé go foirfe timpeall coirnéil agus gnéithe cosúil leo siúd ar uasteorainneacha, caibinéid, staighrí, agus troscán chun soilsiú rúnda nó ealaíne a chruthú. De ghnáth is voltas íseal sábháilte é voltas oibre 12V go 24V, agus tá sé an-éasca a chur mar go gcloíonn a chúl leis féin. Is féidir leat stiallacha solais LED a fháil in aon dath amháin (bán te, bán nádúrtha, bán íon nó bán fionnuar), nó is féidir leat stiallacha solais RGB nó RGBW a fháil ar féidir iad a rialú chun 16 milliún dathanna agus éifeachtaí dinimiciúla a chruthú. Is féidir iad seo a úsáid le haghaidh soilsiú bunúsach nó chun do ghiúmar féin a dhéanamh.
paraiméadar
| Cumhacht | 10W in aghaidh an mhéadair |
| Rátáil IP | IP40 nó IP65 uiscedhíonach |
| Voltas ionchuir | 85-265V nó 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 110-120lm/W |
| Teocht oibre | -20 céim ~ 50 céim |
| Méid | 5000*5mm, Leithead 5mm |
| Teocht Datha(CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, Dearg, Gorm, Glas, Buí |
| stiúir | 240PCS 2835 LED , Epistar & Samsung |
| Ábhar | PVC + LED |
| Uillinn bhíoma | 120 céim |
| Saolré | 50000 uair an chloig |
| Bharántas | 5 bliana |
| Deimhnithe | TÜV, CE, ROHS |
| Rialú | Cianrialú |
úsáid
Is féidir soilse stiallacha stiúir a úsáid go príomha le haghaidh maisiú bhaile, spás tráchtála, agus tírdhreach ailtireachta.



Ár Cuideachta

Shenzhen Benwei Soilsiú Teicneolaíocht Co, Teo
Is monaróir creidiúnach é Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Teo de tháirgí soilsithe LED a chuimsíonn dearadh, forbairt, táirgeadh agus díolachán táirgí ardteicneolaíochta. Bunaíodh ár monarcha i 2010, tá sé suite i Shenzhen.
3ú Urlár, 5ú Foirgneamh, Páirc Tionscail Hebei, Pobal Hualian, Ceantar Longhua, Shenzhen, an tSín%
ÁR SEOLADH
3ú Urlár, 5ú Foirgneamh, Páirc Tionscail Hebei, Pobal Hualian, Ceantar Longhua, Shenzhen, an tSín.
bwzm18@ledbenweilighting.com
