TáirgeSonraíocht:
| Cineál stiúir | SMD2835 |
| Voltas | DC3-30V |
| Cumhacht | 3-60W / Méadar, is féidir ceann eile a shaincheapadh. |
| LED Qty | 30-240led / méadar, is féidir eile a shaincheapadh. |
| Ráta IP | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Dath Éadrom | WW/W/CW/R/B/Y/G |
| Roghnach | Diming nó wifi nó bluetooth nó USB |
| Pacáil | 5m/rolla nó 10m/rolla nó fad saincheaptha ansin |
| Cineál LED Eile | SMD5630/SMD5730/SMD5252/SMD3014/SMD4014/SMD7020/SMD8520 |
príomhtheicneolaíochtaí táirge

Gné shuntasach de shoilse stiallacha RGB LED ná a gcumas dathanna a athrú go héasca le brúigh cnaipe simplí nó le sconna ar aip smartphone. Cuireann an tsamhail dath RGB ar chumas comhcheangail dathanna gan deireadh a chruthú ar féidir leo aon téama nó maisiúchán a fheabhsú. Cibé acu is mian leat gorm suaimhneach le haghaidh tráthnóna síochánta nó dearg bríomhar chun bríomhar a thabhairt do d'imeacht, tá na soilse stiallacha LED seo oiriúnach do do chuid riachtanas.
Chomh maith lena gcumas athruithe datha, tá soilse stiallacha RGB LED thar a bheith ildánach agus éasca le bunú. Leis an tacaíocht ghreamaitheach atá acu, is féidir na stiallacha a scafa gan stró agus iad a chur i bhfeidhm ar aon dromchla glan cothrom. Tá siad seo foirfe do shoilsiú blas in áiteanna mar faoi chaibinéid, taobh thiar de theilifíseáin, nó feadh staighre agus siúlbhealaí.

Úsáid


Ár gcuideachta
Bunaíodh Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Teo i 2010. Is fiontar náisiúnta ardteicneolaíochta é a chomhtháthaíonn dearadh, T&F, táirgeadh agus díolachán táirgí soilsithe laistigh agus lasmuigh agus is féidir OEM, ODM a dhéanamh freisin.





