Gnéithe Táirge:
1. Aimsir-resistant agus uiscedhíonach
2. Roghanna rialaithe cianda le haghaidh áise
3. Sábháilteacht feabhsaithe trí limistéar na linne a soilsiú
TáirgeSonraíocht:
| sliseanna stiúir | Epistar / SMD2835 |
| Rátáil IP | IP68 uiscedhíonach |
| Voltas ionchuir | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80R |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 110-120lm/W |
| Cumhacht | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Feidhm | RGB+CCT Athrú+dimming |
| Teocht datha | RGBW nó bán te, bán nádúrtha, bán fuar |
| Ábhar | Alúmanam + PMMA |
| Uillinn bhíoma | 120 céim |
| Saolré | 50000 uair an chloig |
| Bharántas | 5 bliana |
| Clúdach Fráma | Bán |
| Deimhnithe | TÜV, CE, ROHS |
| Rialú | Cianrialú |
Íomhánna Mionsonraithe:





1. Uiscedhíonach agus Intumtha: Tá soilse faoi uisce RGB deartha chun na coinníollacha crua faoi uisce a sheasamh, rud a fhágann gur rogha iontach é d'aon riachtanais soilsithe faoi uisce.
2. Soilse Il-daite: Tairgeann na soilse seo éagsúlacht dathanna, lena n-áirítear dearg, gorm, glas, bán, buí, agus corcra. Ligeann an cianrialtán don úsáideoir na dathanna agus na modhanna solais a athrú.
3. Suiteáil Éasca: Tá soilse faoi uisce RGB éasca a shuiteáil, mar a thagann siad le lúibín gléasta a ligeann don úsáideoir iad a cheangal le bun an linn snámha, an tobair, nó aon ghné uisce eile.
4. Fada buan: Déantar soilse faoi uisce RGB as ábhair ardchaighdeáin, rud a fhágann go mbeidh siad fada buan agus gan ach cothabháil íosta ag teastáil.
Úsáid:

- Linnte Snámha: Cruthaíonn soilse RGB faoi uisce ambiance iontach i linnte snámha, rud a fhágann go bhfuil siad iontach do pháirtithe linn snámha agus do shnámh tráthnóna.
- Locháin agus Fountains: Feabhsaíonn soilse faoi uisce RGB áilleacht na locháin agus na bhfoinsí, rud a chruthaíonn atmaisféar draíochta a fhágfaidh d'aíonna mesmerized.
- Uisceadáin: Tá soilse RGB faoi uisce foirfe chun uisceadáin a soilsiú agus chun atmaisféar réalaíoch a chruthú d'iasc agus do phlandaí.
- Easanna: Tá soilse RGB faoi uisce foirfe chun éifeacht mesmerizing a chruthú ar easanna, rud a fhágann go bhfuil siad foirfe chun socruithe rómánsúil a chruthú.
