Gnéithe Táirge:
1. Tá soilse uasteorainn snámha snámha mar chuid lárnach d'aon dearadh linn snámha, ag soláthar buntáistí praiticiúla agus maisiúla don limistéar linn snámha.
2. Tá soilse uasteorainn linn snámha deartha le bheith uiscedhíonach. Tá sé seo riachtanach mar go mbeidh siad faoi lé uisce ar bhonn rialta.
TáirgeSonraíocht:
| Rátáil IP | Ip68 |
| Voltas ionchuir | 85-265V, 100-277V AC |
| Cumhacht | 18W/36W/40W |
| Feidhm | RGB+CCT Athrú+dimming |
| Teocht datha | RGBW, 3000-6000K |
| Ábhar | Cóimhiotal Alúmanam |
| Uillinn bhíoma | 180 céim |
| Saolré | 50000 uair an chloig |
| Bharántas | 5 bliana |
Íomhánna Mionsonraithe:





Úsáid:

Tagann soilse uasteorainn na linne snámha i raon leathan dathanna agus dearaí, ar féidir leo cuma iontach a chur le do linn. Is féidir leis na soilse seo ambiance suaimhneach a chruthú a d'fhéadfadh eispéireas níos taitneamhaí a bhaint as taitneamh a bhaint as do linn.
